شرکت تولیدی پوشاک زنانه

خرید مستقیم از تولیدی
شرکت تولیدی پوشاک زنانه

 

میوور شرکت تولیدی پوشاک زنانه با بهره گیری از مدیریت و برنامه ریزی علمی بزرگترین مجموعه تولیدی پوشاک زنانه با بیش از چند دهه تجربه در جهت رفع نیازهای جامعه جوان کشور با محصولات متنوع و تولید به روز فعالیت می کند. و بر روش های نوآورانه تمرکز دارد.

میوور طیف گسترده ای از مدل ها و طرح های لباس از جمله دامن زنانه، نیم تنه زنانه، کت ، بلوز ، تونیک ، شلوار زنانه و … را در صنعت پوشاک ارائه می دهد. میوور تلاش می کند تا سلیقه های مختلف مشتریان را برآورده کند و در این راستا از طراحی تا تولید انواع لباس های زنانه و … به کیفیت و همچنین کمیت رقابتی توجه ویژه ای دارد.هدف میوور در دستیابی به حداکثر رضایت مشتری است و تمام تلاش خود را برای رسیدن به هدف خود هر روز انجام خواهیم داد.

شرکت میوورتولیدی پوشاک زنانه

شرکت تولیدی پوشاک زنانه به صورت عمده

شرکت تولیدی پوشاک زنانه برای تولید تاپ زنانه نخی در ابتدا باید متریال لازم برای تولید این لباس تهیه شود، مواد اولیه برای تولید این لباس پارچه نخی بوده که از کارخانه های نساجی تهیه شده و همچنین نخ برای دوخت این لباس مورد نیاز است، سپس الگوی دوخت تاپ زنانه را تهیه و برش می دهند. این کار توسط دستگاه برش می شود و فردی متخصص این کار را انجام می دهد.

سپس توسط یه کارگر این الگو ها به صورت مساوی در بین چرخکاران برای دوخت اولیه و سردوز زدن پخش شده سپس بعداز پایان دوخت لباس ها از لحاظ درستی انجام کار بررسی شده و تحویل قسمت اتو کشی شده و لباس ها با اتوهای مخصوص اتو زده میشوند.شرکت تولیدی پوشاک زنانه  سپس کار بسته بندی نهایی محصول انجام میشود.

مطلب پیشنهادی :  عمده فروشی لباس زنانه

در کارخانه تاپ زنانه نخی از دستگاه های پیشرفته برای برش الگوها و از چرخ های مخصوص صنعتی برای چرخکاری و از سردوزهای پیشرفته و نخ مناسب برای سردوز زدن استفاده میشود همه این مراحل از ورود متریال تا مرحله نهایی بسته بندی توسط یک کارشناس ناظر مورد بررسی و نظارت قرار می گیرد تا همه مراحل بدون هیچ کاستی و به بهترین نحو ممکن انجام شود بسته بندی تاپ های تولیدی توسط دستگاههای برش انجام میشود.

شرکت تولیدی پوشاک زنانه تاپ نخی به علت جنس آن و عدم ایجاد حساسیت در فرد و به دلیل سازگار بودن با انواع پوست ها بازار مصرف وسیعی داشته و به خصوص در فصل تابستان متقاضیان زیادی دارد.

شرکت تولیدی پوشاک زنانه به صورت عمده

عرضه عمده تاپ زنانه نخی به قیمت تولید

عرضه عمده تاپ زنانه نخی به قیمت تولیدکارخانه های تولید کننده این محصول ،کالای تولیدی خود را به صورت عمده به متقاضیان خود عرضه می کنند و در صورتی که بوتیک داران قصد خرید عمده از این فروشگاه را داشته باشند باید به وب سایت این فروشگاه مراجعه نموده و در صورت خرید عمده از تخفیفات ویژه این فروشگاه برخوردار شوند. منبع سنسی

موضوعات برتر

تولیدی تیشرت زنانه
پوشاک زنانه

تولیدی تیشرت زنانه

تولید تیشرت زنانه   خرید تیشرت زنانه از یک تولید کننده عمده در طرح ها و رنگ های بسیار متنوع، زیبایی و راحتی بی نظیری را برای ما به ارمغان می آورد. علاوه بر صرفه جویی، این خرید به فروشندگان اجازه می دهد تا انتخاب بی سابقه ای از تی

Read More »
خرید پوشاک اسپرت زنانه
پوشاک زنانه

تولیدی پوشاک اسپرت زنانه

تولید لباس اسپرت زنانه پوشاک اسپرت زنانه : همانطور که می دانیم امروزه خانم ها علاقه زیادی به پوشیدن و استفاده از لباس های اسپرت و ورزشی دارند.در واقع باید گفت که این علاقه به سبک اسپرت بیشتر به مد اجتماعی مربوط می شود تا سلیقه افراد که در ادامه

Read More »

مشاوره خرید و سفارش

تمامی مدل ها بروز ترین ها هستن و طراحی انحصاری میوور هستن
خرید عمده شلوارک زنانه